Menu

Jury

Jury Główne

Piotr Szauer

Piotr Szauer - redaktor naczelny Radia UWM FM, dziennikarz i prezenter z kilkunastoletnim stażem. Autor piosenek.

Bartek Stolarek

Bartłomiej Stolarek

Od 2011 roku booking manager Przystanku Woodstock, odpowiedzialny za wyszukiwanie kapel ze świata dla Jurka Owsiaka.

Osoba odpowiedzialna za produkcję największego przeglądu artystów live na muzyczny festiwal w kraju - Eliminacji do Przystanku Woodstock.

Ogromny fan muzycznych dźwięków z całego świata, pasjonat który wciąż poszukuje.

 

Krzysztog Dobies

Krzysztof Dobies - rzecznik prasowy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz festiwalu Przystanek Woodstock. Odpowiada za współpracę z mediami, wizerunek i całokształt komunikacji Fundacji. Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego i Akademii Humanistycznej w Pułtusku. Z Orkiestrą współpracuje niemal od początku jej działalności, przechodząc wszystkie stopnie „wtajemniczenia” – wolontariusz, szef sztabu, członek i lider Pokojowego Patrolu, wreszcie pracownik Biura Fundacji. Posiada szeroką wiedzę dotyczącą zagadnień związanych z wolontariatem, aktywnością społeczną, a także z muzyką. Specjalista w zakresie komunikacji i public relations. Członek Jury eliminacji na Przystanek Woodstock, redaktor prowadzonego przez Fundację internetowego Radia Woodstock.

Wojciech Krys

Wojciech Krys – wyłączny przedstawiciel wielu renomowanych producentów sprzętu muzycznego na polskim rynku, w tym sponsorów tegorocznej Kortowiady – firm Klotz, König & Meyer i Baton Rouge Guitars. Żyjący na stałe w Niemczech, a pochodzący z Zielonej Góry perkusista, mający w swoim dorobku setki koncertów i nagrań między innymi z takimi formacjami jak Radio Bremen Big Band, Orkiestra Opery w Bremie czy das sinfonie orchester Berlin oraz z wieloma zespołami najróżniejszych gatunków muzycznych, pedagog wykładający m.in. w Federalnej Akademii Muzycznej

Sławek "Melon" Świdursk

Sławek "Melon" Świdurski - Szef Lou & Rocked Boys i promotor Polskiego undergroundu w jednej osobie. Prowadzi od niemal 20 lat jedną z największych niezależnych wytwórni w Polsce. W jego firmie wylęgały się najlepsze niezależne formacje muzyczne na czele z Enej, Bednarek, Mesajah czy Shata QS.

Jury Kwalifikacyjne

Jakub Cybula

Jakub Cybula,

Student Edukacji artystycznej w zakresie sztuki muzycznej na Wydziale Sztuki na Uniwesytecie Warmińsko-mazurskim w Olsztynie. 
Od lat czyny muzyk w wielu składach i projektach. Perkusista, pianista, aranżer i kompozytor.
Realizował się również jako manager scen, techniczny czy realizator dzwięku. 

W tym roku Dyrektor artystyczny konkursu Kortofest 2017. 

Piotr Szauer

Piotr Szauer - redaktor naczelny Radia UWM FM, dziennikarz i prezenter z kilkunastoletnim stażem. Autor piosenek.

Piotr Pankowski

Peter Panzer Pankowski - gitarzysta, wokalista, kompozytor, aranżer. Gitarzysta zespołów Transsexdisco, Klaymen. Współpracował z wieloma wykonawcami, m.in. Mariusz Dyba, Mateusz Grędziński, Natalia Nykiel, Ewa Farna, Enej. Jest miłośnikiem fantastyki oraz starych gier video.

Arek Stępień-Miernikowski

 

Arkadiusz Stępień-Miernikowski to wieloletni uczestnik Kortowiady i samego Kortofestu, ale od strony organizatora. Udzielał się jako koordynator oraz dyrektor muzyczny.

Aktualnie pełni funkcję rzecznika prasowego w Radzie Uczelnianej Samorządu Studenckiego oraz redaktora/prezentera radiowego w akademickiej stacji UWM FM.

Marysia Żak

Mery Spolsky to dziewczyna z gitarą w czarnym welonie na głowie. To przede wszystkim muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty PO POLSKU, komponuje muzykę, aranżuje piosenki, projektuje ubrania i gra na gitarach. Czasem zdarzają się klawisze, bo są czarno-białe. 

W roku 2015 dostała nagrodę od SAWP-u za najlepszy debiut w SuperDebiutach w Opolu. 

Obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą.

© 2017 All Rights Reserved
Powered by sygnaCMS | Design by W3layouts