Menu

Sponsorzy

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego

Główny organizator najlepszych juwenaliów w Polsce - Kortowiady w Olsztynie. 

 

RADIO UWM FM

Uniwersytecka rozgłośnia radiowa posiadająca w pełni profesjonalne studio nagraniowe to nasi partnerzy od lat. Niezwykła akustyka pomieszczeń, profesjonalny sprzęt nagraniowy i profesjonalna obsługa. Gwarantujemy, że nagrywanie w tym studio będzie dla Was czymś wyjątkowym!

 

kręciołatv

Serwis kreciola.tv to alternatywa w polskim internecie, przygotowana przez Jurka Owsiaka i jego zespół. Strona prezentuje znakomitej jakości filmy: relacje z Przystanków Woodstock (tylko tu w jakości HD), opowieści o fascynujących ludziach, wywiady z artystami i wiele innych.

Codziennie na stronie ukazuje się nowy videoblog Jurka Owsiaka – czasem pełen śmiechu, czasem na serio - warto go śledzić! Na stronie kreciola.tv chcemy rozmawiać z ludźmi, chcemy pokazywać ich twórczość, zainteresowania, umiejętności. Dlatego też zachęcamy wszystkich do przesyłania nam swoich materiałów filmowych, na których pokazują to, co naprawdę ich kręci!
Facebook: http://www.facebook.com/kreciola
 

IronMedia

Iron Media to pierwsza w Polsce agencja prasowo-promocyjna, która skupia się przede wszystkim na obsłudze prasowej muzyków i zespołów. Zajmujemy się tworzeniem odpowiednich informacji prasowych oraz ich dystrybucją do mediów muzycznych i kulturalnych w całej Polsce. Dbamy o tzw. dobry press: skutecznie komunikujemy do mediów, aranżujemy wywiady, dobieramy, negocjujemy i egzekwujemy zakres świadczeń patronackich, organizujemy press toury - planujemy, układamy i realizujemy indywidualne kampanie promocyjne, wychodząc jednocześnie naprzeciw oczekiwaniom dziennikarzy – pozwalamy muzykom skupić się na pracy artystycznej, dbając o to, by ich aktywność była widoczna w mediach..

Baton Rouge

Niemiecki producent gitar i ukulele. Ideałna firma dla muzyków wymagających, dobrze brzmiący instrumentów.
Firma współpracuje między innymi z zespołamy: Kamila Bednareka, Acid Drinkers, Happysad, Anity Lipnickiej, Melą Koteluk, Mery Spolky, z Maciekiem Balcar z zespolu Dzem, Kasią Popowską, Moniką Bozym, 

Klotz

 

konig & meyer

Najważniejsze terminy

© 2017 All Rights Reserved
Powered by sygnaCMS | Design by W3layouts